Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları (Google Play Store)

1. İşbu sayfada belirtilen gizlilik politikası ve kullanım koşulları, Güvenli Çocuk Geliştiricisi’nin Google Play Store’da yayınlanan bütün mobil oyunları için geçerlidir. Söz konusu oyunları mobil cihazınıza yüklediğinizde işbu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen bu oyunları mobil cihazınıza yüklemeyiniz.

2. Güvenli Çocuk Geliştiricisi’nin Google Play Store’da yayınlanan oyunları, mobil cihaza indirildikten sonra kullanıcının isim, e-posta adresi, şifre, konum verisi gibi herhangi bir kişisel verisini talep etmemektedir. Bir başka deyişle kullanıcı, söz konusu oyunları mobil cihazına indirdikten sonra üye olmadan oynayabilmektedir. Bu itibarla Güvenli Çocuk Geliştiricisi’nin Google Play Store’da yayınlanan oyunları, kullanıcıya ait hiçbir kişisel veriyi toplamamakta ve/veya kullanıcıdan herhangi bir kişisel verisini talep etmemektedir.

3. Güvenli Çocuk Geliştiricisi mobil oyunlarında herhangi bir şekilde reklam sunmamaktadır.

4. Güvenli Çocuk Geliştiricisi, kaliteli ve yararlı oyunlar yayınlamak için her zaman gereken özeni göstermeyi taahhüt etmekte olup oyunların kullanıcı beklentilerini karşılayacağı, tüm kullanıcılar açısından yararlı olacağı veya kesin doğru bilgiler içereceğine dair garanti vermemektedir.

5. Güvenli Çocuk Geliştiricisi, Google Play Store’da yayınladığı mobil oyunların güvenliği konusunda gerekli önlemleri almayı ve Google Play Politikaları kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirmeyi taahhüt etmektedir.

6. Kullanıcı, Güvenli Çocuk Geliştiricisi’nin Google Play Store’da yayınladığı uygulamalarda yer alan sesli, yazılı ve görsel unsurlar ile yazılımlardan oluşan bütün içeriklere ilişkin her türlü telif hakkını haiz olduğunu kabul etmekte olup herhangi bir oyunun veya işbu oyunların içeriklerini, kopyalama, çoğaltma, yeniden yayınlama, parçalarına ayırma, tekrar kamuya sunma vb. girişimlerde bulunmamayı taahhüt etmektedir.

7. Kullanıcı, Güvenli Çocuk Geliştiricisi’nin, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları’nda değişiklik yapabileceğini, yapılan değişikliklerin değişiklik tarihinden itibaren geçerli olacağını bildiğini kabul etmektedir. Güvenli Çocuk Geliştiricisi, işbu koşullarda yapmış olduğu değişikliklerin tarihini aşağıda “Son Güncelleme Tarihi” başlığı altında belirteceğini taahhüt etmektedir.

8. Kullanıcı, Güvenli Çocuk Geliştiricisi’nin Google Play Store’da yayınlanan mobil oyunlarına ve/veya işbu koşullara ilişkin şikâyet, görüş ve önerilerini gim@btk.gov.tr üzerinden gönderebileceğini bilmekte ve kabul etmektedir.

Son Güncelleme Tarihi: 22/01/2019